Przejdź do treści

Jeśli nie posiadasz własnej broni…

Skorzystaj z naszej broni obiektowej!

Na naszej strzelnicy możesz wypożyczyć różne rodzaje broni: pistolety, pistolety maszynowe, strzelby, karabiny maszynowe i inne. Nie musisz również martwić się o amunicję! Jesteśmy w nią zaopatrzeni. Przed przyjazdem zapoznaj się procedurą umawiania poniżej.

Proces umawiania

składa się z kilku kroków:

1. Wchodzimy na katalog broni i wybieramy interesujące nas jednostki, z których chcemy strzelać.

*Rekomendujemy do zestawu dobrać przynajmniej jeden z pistoletów. Nauka na nim jest najefektywniejsza.

2. Sprawdzamy cennik i decydujemy się na konkretne pakiety (minimalna ilość to 3 pakiety na osobę).

3. Wybieramy termin zgodny z dniami pracy strzelnicy i kontaktujemy się telefonicznie (przynajmniej 1 dzień przed planowanym przyjazdem) w celu sprawdzenia dostępności terminu. Numer dostępny jest w zakładce kontakt.
Jeśli termin jest bardziej odległy, lepszym rozwiązaniem będzie kontakt mailowy.

4. Przyjeżdżamy w umówionym terminie. Pamiętać należy, że będąc pierwszy raz na strzelnicy wymagany będzie wstępny instruktaż z posługiwania się bronią, który zajmuje około 30 minut. Do tego należy doliczyć około 2 godzin (zależnie od wielkości grupy) na wystrzelanie minimalnej ilości 3 pakietów. Z tego względu na pobyt na naszej strzelnicy należy zarezerwować minimum 3 godziny.

Zanim dotrzesz

Zapoznaj się dokładnie z regulaminem strzelnicy i upewnij się, że akceptujesz całą jego treść. Po przyjechaniu na obiekt będziesz musiał wpisać się do rejestru pobytu na strzelnicy i złożyć podpis o akceptacji regulaminu.

Warto zaznajomić się z cennikiem obowiązującym na strzelnicy, aby odpowiednio zaplanować swój pobyt.

Zajrzyj również do sekcji najczęściej zadawanych pytań.